İstanbul’da estetik faciası: Mevte bu biçimde gitmiş

Beykozlu

New member
İstanbul Beylikdüzü’nde bir bayan yaptırdığı burun estetiği daha sonrası öldü.

Alınan bilgiye nazaran, Seher Kılıçcı (28), dün sabah saatlerinde burun estetiği ameliyatı olmak için Yakuplu Mahallesi Osmangazi Caddesi’ndeki bir tıp merkezine gitti.

ESTETİK daha sonraSI ÖLÜM

Genel anestezi altında ameliyatı gerçekleştirilen Seher Kılıçcı, çabucak sonrasında yapılan tüm süreçlere karşın uyandırılamadı. Bunun üzerine yakındaki öbür bir hastaneye sevk edilen Seher Kılıçcı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Olay daha sonrası hastaniçin edinilen bilgilerde, mevt sebebinin ‘Malign Hipertermi’ diye bilinen; birden fazla vakit genetik kaynaklı olan, ani ve epeyce süratli gelişen, önlenemez çok ateş yükselmesine bağlı olduğu açıklandı.

“O TABİP BENİM KIZIMI RESMEN ÖLDÜRDÜ”

Sabah gazetesinde yer alan haberde görüşlerine yer verilen Baba Cezmi Kılıçcı, kızının hekim dikkatsizliği sebebiyle öldüğünü belirterek, “Kızım ablasına, ‘Abla benim kalbim sıkışıyor’ demiş. Bunun üzerine hekimin yanına gitmiş durumu anlatmışlar. Lakin, hekim ‘kimi vakit hastalar buraya geldiği vakit heyecandan bu biçimde olabiliyor bir şey olmaz’ demiş. Narkozu vermişler kızıma, kızımın kalbi duruyor. Ablasını dışarı çıkarıyorlar biz müdahale ediyoruz diyorlar lakin kızım orada ölüyor. Kızım öldükten daha sonra diğer hastaneye sevk ediyorlar. Kızım güvenlik nazaranvlisiydi. Benim kızımı öldürdüler. Ben o tabipten şikayetçiyim. Benim kızımı resmen öldürdü” dedi.

GELİNLİĞİYLE UĞURLANDI

Otopsinin akabinde İsimli Tıp Kurumu’ndan alınan Kılıçcı’nın cenazesi bugün Silivri Zeki Çevik Camii’nde kılınan öğlen vakti kılınan namazın akabinde son yolcuğuna uğurlandı. Silivri Zeki Çevik Camii’nde düzenlenen cenaze merasiminde genç kızın tabutunun üstüne annesinin kınaya buladığı gelinlik örtüldü.

Seher’in ameliyat öncesi fotoğrafları ortaya çıktı

Genç bayanın ameliyattan dakikalar evvel çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.