Anniçin 14 yaşındaki kızını taciz eden sapığa suçüstü: İki çocuk babası komşuları çıktı

Beykozlu

New member
İzmir’in Menderes ilçesinde yaşayan bir çocuk annesi Sevilay B., 14 yaşındaki kızını toplumsal medya üzerinden bildiriler göndererek taciz eden kişiyi yakalamak için dedektif üzere iz sürüp, plan yaptı. Tacizciyle kızıymış üzere konuşan Sevilay B. kimliği bilinmeyen tacizciden yakınlardaki markete 50 lira para bırakmasını istedi.

Sabah gazetesinin haberine nazaran, tuzağa düşen tacizci parayı bıraktığı sırada market kamerasına yakalandı. Manzaraları izleyen Sevilay B. tacizcinin evli, iki çocuk babası komşuları Ali Danacı (32) olduğunu öğrendi.

Sevilay B. ve 14 yaşındaki kızı Z.B.

Olay, geçtiğimiz 16 Şubat’ta Menderes ilçesinde yaşandı. Sevilay B., 14 yaşındaki kızı Z.B.’nin son devirdeki hal ve hareketlerinden şüphelendi. ondan sonrasında kızının toplumsal medya üzerinden iki ay boyunca bir tacizci tarafınca rahatsız edildiğini öğrendi. Z.B. kendisini rahatsız eden tacizciyi engellemesine rağmen, kuşkulu yeni hesaplar açıp taciz etmeyi sürdürdü.

Tacizci, 14 yaşındaki kızdan çıplak fotoğraflar istedi. Tacizcinin ‘seni her gün görüyorum’ deyip, küçük kızın nerelere gittiğini de söylemesi üzerine anne Sevilay B. yeterlice paniğe kapıldı. Tacizcinin yakınlarda biri olduğunu varsayım eden anne plan yaptı.

Tacizcinin bildirilerinde 50 TL karşılığında fotoğraf istediği görülüyor.

KIZIYMIŞ ÜZERE KONUŞTU

Sevilay B. instagram üzerinden kızıymış üzere tacizci ile konuşmaya başladı. Tacizciye istediği fotoğrafları atacağını söyleyen Sevilay B., “Bir arkadaşıma borcum var” diyerek 50 lira para istedi. Bu isteği kabul eden kuşkulu, parayı yakındaki markete bırakacağını söylemiş oldu. yemin ettiği markete giderek parayı bırakan kuşkulu saniye saniye güvenlik kamerası tarafınca kaydedildi.

Ses kaydı da kameralar tarafınca alınan ve huzursuz haller sergileyen şüphelinin market sahibine, “Bir kız çocuğu bu parayı gelip alacak” dediği duyulurken, market sahibinin, ‘Senin çocuklar mı alacak?’ biçiminde sorusuna, ‘Yok öteki. Benim çocuklar değil. Biraz daha sonra gelip alacak’ diye cevap verdiği görüldü.

EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASI

Akabinde markete giderek imajları izleyen Sevilay B. büyük bir şok yaşadı. Manzaralardaki tacizcinin, evli, bir kız ve bir erkek çocuğu babası karşı komşuları 32 yaşındaki mermer ustası Ali Danacı olduğunu gördü.

Anne Sevilay B. ile kızı Z.B, hadiseden daha sonra savcılık tarafınca bir ay müddetle müdafaa altına alındı. Sevilay B., “Ne yaptıysak tacizciye pürüz olamadık. Engelledikçe yeni uydurma hesaplar açıp kızımı taciz etmeyi sürdürdü. Ayrıyeten bu kuşkulu her gün kızımı gördüğünü söylemiş oldu. Bu beni daha fazlaca huzursuz etti. Bu yüzden engellemek yerine bu kişiyi nasıl yakalayabilirim kederine düştüm. bu biçimde bir plan hazırladım. Kızımmış üzere bu sapık ile konuştum” dedi.

Tacizciyi marketteki kamera manzaraları ele verdi

Markete para bırakınca kimliğinin deşifre olduğunu belirten anne Sevilay B. “Kamera kayıtlarında sapığın imgesi ve ses kaydı da var. İnstagram’da da ses kaydı var. Tüm bu kanıtları emniyete teslim ettim. Şu an bu kişi hala yakalanamadı. Kızımın başına bir şey gelmesinden korkuyorum. Kızımı sokağa bile çıkartamıyorum. Kızımı rahatsız eden sapığın evli iki çocuk babası karşı komşumuz çıkması beni fazlaca şaşırttı. Bir an evvel yakalanmasını istiyorum” diye konuştu.