Mustafa Yılmaz’ın kaybında flaş gelişme: İtiraflar geldi! Mustafa Yılmaz’a ne oldu?

Beykozlu

New member
Palu ilçesinde yaşayan Mustafa Yılmaz ile akrabası da olan Nurten Parıltı Yılmaz, yaklaşık bir ay evvel kaçarak evlendi. Bu niçinle Yılmaz ailesi ile kız tarafı içinde sıkıntılar yaşandı.

Mustafa Yılmaz, bir hafta evvel, kuzeni Onur Yılmaz da ondan bir gün daha sonra kayboldu. İki kuzenden haber alamayan yakınları polise kayıp müracaatında bulundu.

BABASINI SORUMLU TUTTU

Genç bayan, eşinin kuşkulu kaybından babası ve kuzenini sorumlu tuttu. Argümanlar akıllara sakinlik veren cinstendi.

Nurten Yılmaz: “Babamın eşimi azap ederek öldürdüğünü düşünüyorum” açıklamasıyla kan dondurdu.

Ailesinin bu evliliğe onay vermediğini belirten genç bayan kocasının bulunması için gözyaşları ortasında Müge Anlı’dan yardım istedi.

KUZENİNİ AZMETTTİRDİĞİ SAV EDİLİYOR

Mustafa Yılmaz’ın kaybından bir gün daha sonra ise, kuzen Onur Yılmaz sırra kadem bastı. Genç bayan, eşinin kaybından sorumlu tuttuğu Onur Yılmaz’ın hem kendi kuzeni tıpkı vakitte kocasının kuzeni olduğunu lisana getirdi.”Kocamla ortamızda akrabalık yok lakin Onur kocamın anne tarafınca kuzeni, benim ise baba tarafınca kuzenim” dedi..

Oğlu Mustafa’nın kaçırıldığını tez eden Uzman Yılmaz’ın tabirinin akabinde, ilçeye bağlı Daima köyüne polis ve jandarmanın sabah saatlerinde ortaklaşa düzenlediği operasyonla Nurten Parıltı Yılmazn’ın babası L.Y.’nin de ortalarında olduğu 14 kuşkulu gözaltına alındı.

İTİRAF GELDİ

Olayla ilgili flaş gelişmeyi Müge Anlı aktardı. Olayla ilgili itirafların gelmeye başladığını duyuran Anlı, istenmeyen damadın hayatta olmadığına dair itirafların geldiğini deklare etti. Kayınpeder taammüden öldürme suçlamasıyla tutuklandı.